Ekrany LED – nowomodna oraz ogromnie sprawna reklama wielkoformatowa

Jaka forma reklamy jest współcześnie najskuteczniejsza? Bezspornie odszukanie odpowiedzi na to pytanie nie jest wcale tak łatwe, jak mogłoby się zdawać, albowiem w dzisiejszych czasach branża reklamowa jest istotnie duża, zaś form reklamy zdołamy współcześnie wyróżnić faktycznie sporo. Niemniej masa firm i przedsiębiorców decyduje się teraz na skorzystanie z reklamy wielkoformatowej.

reklama na ekranach Led

Autor: William Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama wielkoformatowa, jak nie trudno się domyślić jest dość mocno zauważalna i jej decydującą cechą jest właśnie wielki format (szczegóły na stronie). Taką formę reklamy prezentują przykładowo billboardy uliczne, reklamy wyświetlane na ekranach LED albo też na telebimach. Ekrany LED cieszą się w branży reklamowej rosnącą renomą, ze względu na swoją znaczną skuteczność. Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twoja reklama przykuwała uwagę to ekran LED z pewnością idealnie się do tego nada.

W dzisiejszych czasach agencje reklamowe proponują ekrany w wielu rozlicznych rozmiarach, tak więc masz przed sobą faktycznie wielki wybór. Mało tego decydując się na taką reklamę wielkoformatową masz istotnie ogromne pole do popisu, gdyż możesz zdecydować się na reklamę wyświetlaną w formie animacji bądź ciekawego filmiku. Najważniejsze jest to, by reklama ta przykuła uwagę jak największej liczby osób. Pamiętaj o tym, że każda osoba jest Twoim potencjalnym Klientem, dlatego postaraj się trafić do jak największej grupy ludzi.

Ekran LED posiada tą zaletę, iż zazwyczaj jest lokowany w głównych miejscach miasta, to znaczy tam gdzie wolno spotkać najwięcej ludzi – przy autostradach, w wielokrotnie odwiedzanych okolicach, przykładowo na rynku czy też w okolicach galerii oraz centrów handlowych. Dzięki takiej pozycji reklamy wyświetlane na ekranach LED trafiają do rozlicznych grup osób – medas-media. Dodatkowo takiej reklamy nie można przegapić -jest ona wyświetlana na ogromnym formacie, oprócz tego diody znajdujące się w ekranach LED emitują nadzwyczaj dużą ilość światła, dzięki czemu jest ona wyrazista nawet w trakcie niesprzyjającej pogody i także w nocy.