Niedawno miałam okazję zapoznać się z nową dla mnie firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Od zawsze wiadomo, że w kuchni najprzyjemniej prowadzi się rozmowy. U nas także tak jest. Mimo że włożyliśmy z mężem dużo wysiłku w urządzenie wygodnego i jasnego salonu, często przyjmujemy naszych gości po prostu w kuchni. Zwłaszcza, gdy są to członkowie naszej rodziny lub bliscy przyjaciele.

Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra

Autor: Bugatti
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Będąc kobietą zwracam dużą uwagę, na to by nasza kuchnia była nie tylko estetyczna, ale także wygodna. Dlatego, gdy popsuł nam się czajnik elektryczny nie chciałam kupować nowego w zwykłym supermarkecie. Dla mnie liczyła się jakość. Koleżanka poleciła mi wówczas Russell Hobbs. Nazwa firmy nic mi nie mówiła. Wydawało mi się, że bezpieczniej skorzystać z oferty jakiegoś sprawdzonego i bardziej popularnego producenta.

Zdecydowałam się jednak znaleźć więcej informacji na ten temat w internecie. Okazało się, że jest to angielska firma, która funkcjonuje od 1952r. Niewątpliwie ma zatem bogate doświadczenie w produkcji i sprzedaży tzw. małych sprzętów AGD. Kiedy jednak zobaczyłam, że w 1955r. Russell Hobbs wyprodukowała czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku absolutną nowością, zdecydowałam się zaryzykować. Produkty znanych producentów – baterie do kuchni.

Kupiłam czajnik Precision Control, z możliwością sprawdzania temperatury wody w trakcie gotowania. Jestem oczarowana tą funkcją. Mogę odpowiednio przygotować mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Wystarczy, że wyłączę czajnik w momencie, kiedy na specjalnym ekraniku pokaże się wartość 60-85 stopni celsjusza. Nowy czajnik przydaje się również w momencie parzenia czerwonej herbaty, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Warto pamiętać, że takie urządzenie znakomicie nadaje się też w kuchniach, w których są nieduże blaty. Zapraszamy na naszą stronę: szczegóły

czajnik elektryczny

Autor: Bugatti
Źródło: Bugatti
W naszej kuchni czajnik stoi w rogu, przy ścianie i, ze względu na zgrabny kształt, nie zbiera na blacie dużo powierzchni. Wręcz przeciwnie, a w dodatku dobrze się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią istotną funkcję, dlatego nie ma sensu umieszczać na nich zbyt wiele przedmiotów. Część miejsca trzeba jednak zawsze przeznaczyć na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po udanym zakupie czajnika, zdecydowaliśmy się wymienić także kran. Dotychczasowa bateria kuchenna od dłuższego czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna wykonana jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a dodatkowo wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to ważne ułatwienie. Znajomi coraz częściej podpatrują nasze różne nietypowe rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.