Porady na pierwszą randkę: o czym rozmawiać, jak się ubrać i w jakim miejscu się spotkać

Czy zastanawiając się o pierwszej randce czujesz tremę i zdenerwowanie? Możesz prosto przezwyciężyć stres i niepewność określając wcześniej najistotniejsze elementy spotkania, w końcu najtrudniejszy etap – którym jest umówienie się na randkę jest już za Tobą. Bez przeszkód dzięki paru praktycznym podpowiedziom świetnie spędzisz czas.

Gdzie pójść na pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner przewodzie zobacz (nasza strona) partnerka potwierdzą termin randki zastanów się na miejscem do którego moglibyście razem się wybrać. Kluczowe jest to byście nie czuli się jeszcze bardziej skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. rozrywkę kulturalną, którą oboje lubicie. Jeśli jesteście osobami bardziej aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub do wesołego miasteczka. Unikajcie głośnych i bardzo zatłoczonych miejsc, w których ciężko będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku

Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Jeśli boisz się, że skończą Wam się tematy albo randka może okazać się mało interesująca wybierz miejsce gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub po prostu w przyjemnej atmosferze spędzić czas nie koncentrując się tylko na rozmowie ale także na zabawie.

Jak się ubrać na randkę?

Postaw na dobre samopoczucie i elegancję ale nie staraj się na siłę zmienić swojego wyglądu. Twój strój powinien być dopasowany do miejsca, w którym będziecie spędzać czas. Planując dłuższy spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że czysty i skrupulatnie dobrany ubiór będzie oznaczał dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze relacje.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

Co mówić na pierwszej randka?

Najprawdopodobniej Twój partner lub partnerka także czuje stres, postaraj się więc w naturalny sposób przełamać pierwsze lody mówiąc np. o swoim podekscytowaniu, opowiadając dowcip przewodzie zobacz (znajdź informacje) komplementując drugą osobę. Co najważniejsze – staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę przypodobać się. Druga strona zgodziła się na spotkanie by Cię bliżej poznać i miło spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by dowiedzieć się jaki naprawdę jesteś.

Na pewno zastanawiasz się o czym rozmawiać na tego typu spotkaniu? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, co lubisz, w czym jesteś dobry. Poruszaj tematy, które są wspólne dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i mały flirt.

Przyjemnie spędzony czas może okazać się świetnym wstępem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc pokonać stres i nastawić się na świetną zabawę.