Elektronika firmy Samsung

Dobry sprzęt elektroniczny oferowany jest przez wielu producentów, ale niekwestionowanym liderem stała się firma Samsung. Ten koreański producent od dziesięcioleci utrzymuje najwyższy poziom wyrobów, proponując swojej klienteli urządzenia najwyższe jakościowo. A Samsung ma w swojej ofercie rzeczywiście szeroki wybór elektroniki.

Monitor LED od Samsunga

Autor: Partner of Promotion
Źródło: Partner of Promotion
Na przykład Samsung NX300 18-55 mm czarny to jeden z przedstawicieli wydajnych aparatów cyfrowych, który spełnia wymagania bardziej zaawansowanych wielbicieli fotografii. Ma on przetwornik obrazu z dużą rozdzielczością, tryb szybkich zdjęć, niezwykle migawkę i możliwość nagrywania filmów w wysokich rozdzielczościach. Dzięki tym parametrom aparat ten jest uznawany za jedną z ciekawszych propozycji wśród konkurentów, a pochlebne recenzje i opinie tylko to podkreślają.

Kolejną produktową grupą, gdzie Samsung króluje na tle pozostałej konkurencji są smartfony i telefony komórkowe. Praktycznie wszystkie ostatnie modele Samsunga stawały się wielkim hitem i były sprzedawane w milionach sztuk. Oczywiście wśród oferowanych modeli dominują stonowane kolory, szare, czarne i białe, lecz niekiedy może się trafić coś oryginalnego w sklepach, na przykład bardzo ciekawy kolorystycznie telefon Samsung S5230 Avila czerwony.

Przeglądając ofertę samsunga zapomnieć nie można o telewizorach. Duże i małe, niedrogie i kosztujące znacznie więcej niż mały samochód – w zależności od możliwości finansowych i potrzeb praktycznie każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Najmniej kosztujące telewizory samsunga kupić można już za niecały tysiąc złotych, przykładowo telewizor telewizor Samsung UE-32EH4003 () w takiej cenie oferuje 32 cale dość dobrego obrazu. Rzecz jasna w telewizorach za tę cenę spodziewać się nie można najnowszych technologii, ale w porównaniu z konkurentami z tego przedziału urządzenia samsunga bardzo dobrze wypadają. Pomimo swej niewysokiej ceny telewizor ten ma możliwości obsługi sieci wi-fi. Z kolej telewizor Samsung UE22F5000A (tu) ma tylko 20 cale, więc jest wielkości ekranu monitora, lecz rozdzielczość full HD rekompensuje te niewielkie rozmiary, przez co telewizor ten idealnie będzie się nadawał do niewielkiego pokoju.