Bajeczny film ślubny

Z racji iż wesele należy do najważniejszych w życiu, musimy poświęcić wiele czasu na przygotowania. Zatroszczmy się więc o każdy najmniejszy szczegół – zaczynając od wyboru jak najlepszej sali weselnej, poprzez wybór doskonałego menu a także co niesamowicie istotne, zaangażowanie bardzo dobrego fotografa i kamerzysty.
To dzięki umiejętnościom tych osób będzie nam dane z przyjemnością powrócić pamięcią do tych szczególnych chwil.

ślub

Autor: Tony Nguyen
Źródło: http://www.flickr.com

Filmy ślubne przestają być długimi, nużącymi, ciągnącymi się godzinami nagraniami, do których z czasem niechętnie chce się wracać po latach. Obecnie, proponuje się młodej parze niedługie, lecz bardziej wymyślne formy. Mało tego! Zmienia się nie tylko czas trwania i dynamika, ale i pozycja kamery. Wideofilmowanie z powietrza nadaje nagraniu z dnia ślubu absolutnie nowej perspektywy. Atmosfera filmu nie przypomina nużących rodzinnych spotkań u cioci, nagranych w amatorski sposób, ale wyjątkowy, przemyślany film.
Do rejestrowania z powietrza wykorzystuje się niewielki helikopter. Helikoptery mogą zwykle wznieść się na wysokość około 300 m, co pozwala na szerokie ujęcia z dużych powierzchni – np. zarejestrowanie drogi do kościoła oraz sali weselnej czy pełnego pleneru, w którym małżonkowie zdecydują się na sesję fotograficzną. Dodatkowo, urządzenie może zniżyć lot niemalże do poziomu głów Państwa Młodych, co umożliwia dokładne zbliżenia. Takie zdjęcia z powietrza okażą się wspaniałą i zaskakującą pamiątką dla gości.

Z imponującej liczby ofert mówiących o fotografii ślubnej zdecydujmy się na taką, która da nam satysfakcję i piękne wspomnienia na wiele długich lat. Zdecydujmy tylko co nam się podoba, o jakim charakterze ma być sesja. Czy mają być to wyretuszowane zdjęcia ślubne, czy też naturalne z reporterskimi kadrami? Zdjęcia plenerowe totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy raczej bardziej powabne, z nutą romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań przeglądnijmy portfolio fotografów i wybierzmy te, które zachwyciły nas najbardziej. Nic tak równie ładnie nie ozdobi ściany nad małżeńskim łożem, jak profesjonalne zdjęcia ze ślubu.