Rosnąca moda na kamerki sportowe i drony wielce cieszy

Kamery sportowe oraz drony są gadżetami, które są także wśród Polaków coraz powszechniejsze. Bardzo cieszy, że w akurat owym względzie absolutnie nie zwykliśmy odbiegać od reszty świata.

Kamerzysta

Autor: European Tchoukball Federation
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda są kraje, gdzie niesamowite urządzenia takie jak na ten przykład DJI Phantom są popularniejsze, lecz i tak zbytnio nie odstajemy od czołówki. No nie bądźmy w tej kwestii naiwniakami, przede wszystkim kasa odgrywa w akurat tej kwestii istotną rolę, to pewne.

Pamiętajmy, że choć moda na te wszystkie drony i kamery sportowe co niektórym może się wydawać dziwna, infantylna, to jednak dalsze deprecjonowanie takich nowinek jest o wiele gorsze. Generalnie nawet raczej niezbyt doświadczeni gadżeciarze, typowi ludzie, dostrzegają, iż trudno mówić w kwestii dronów i kamerek sportowych o chęci lansowania się. W takim razie przeanalizujmy trochę najbardziej znaczące atuty takowych gadżetów. Bez dwóch zdań jest ich od zatrzęsienia.

Perfekcyjny przykład to zwłaszcza kamera gopro – nieduża kamera, cechuje się

Pan kamerzysta

Autor: Kelly Vial
Źródło: http://www.flickr.com

łatwością obsługi, lecz także z całą pewnością gwarantuje fantastyczny obraz. Sporo osób po krótkim użyciu GoPro 4 (dowiedz się) rzekły, że ciężko w tym momencie o lepszą kamerę. Zatem to jednoznacznie pokazuje, iż naprawdę nie wspominamy o przereklamowanych urządzeniach, o których specjaliści powiedzieli kiedyś kilka miłych słów, a później jakoś się one niejako wylansowały. Niestety ten świat nie jest kolorowy: czyli jakby nie patrzeć drony i kamery są w stanie spowodować ból głowy. Naturalnie jego powodem są pieniądze: trudno nie rzec, że te cacka są tanioszką. Jednak coś za coś – dużo zapłacimy, lecz przynajmniej jakość obrazu będzie jak w zagranicznym filmie.

Pamiętać również warto, iż niekiedy gadżeciarze pozbywają się swojej kolekcji: zatem to znaczy, że jeśli trochę się rozejrzymy za dronami i kamerami typowo sportowymi w serwisach aukcyjnych nie będziemy mieli już nieprawdziwego przeświadczenia, iż jesteśmy za mało zamożni na takowe cacuszka. Jeśli ktoś w dalszym ciągu nieco się waha, niech chociażby szuka na Youtube filmików nagrywanych wypasioną kamerą bądź dronem. No coś fantastycznego, nie dającego zapomnieć.