Godne uwagi o dużej jakości i wybitnej technologii są kamery EOS 70D i GoPro HERO 3. Z nimi uchwycisz wszelką chwilę, która zostanie z Tobą na zawsze

Pragniemy zapamiętać każdą istotną dla nas chwile. Gdy wykonujemy filmiki bądź zdjęcia, oczekujemy, żeby były czytelne, wychwyciły każdą ważną chwile, żeby z miłą ochotą powracać do nich nawet po latach. Na rynku jest co niemiara kamer cyfrowych z opcją nagrywania filmów, o bogatych parametrach oraz funkcjach.

Aparat fotograficzny

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Do jednych z fenomenalnych aparatów cyfrowych z wymienną optyką stanowi aparat firmy Canon EOS 70D. Utrwali każdą chwile na bajecznych zdjęciach i filmach z całkowitą rozdzielczością oraz z prędkością 7 zdjęć na sekundę. Kamera Canon jest zaawansowany 19 – punktowym systemie AF o ponadprzeciętnej technologii – zamów eos-a 70d na cyfrowe.pl. Do korzyści aparatu cyfrowego EOS 70D należą ponadto rejestrowanie filmów w znakomitej jakości Full HD z prędką, gładką i staranną samoczynną regulacją ostrości dzięki zastosowaniu ponadprzeciętnej technologii N Dual Pixel CMOS AF. Nawigacja aparatem jest zdalne i jest opcja prędkiego odtwarzania zdjęć za pomocą Wi-FI. Z powodu szerokiej czułości ISO 12800, robienie zdjęć w oświetleniu nie będzie stanowiło żadnego kłopotu. Poza tym odchylanie ekranu dotykowego umożliwia robić fotografie pod przeróżnymi kątami. Kolejną wartą polecenia kamerą stanowi GoPro HERO 3 (patrz http://www.cyfrowe.pl/kamery/kamera-cyfrowa-gopro-hero.html), szczególnie dla miłośników sportów ekstremalnych. W morzu, w powietrzu czy na lądzie zapisze każdą istotną chwile. Kamera GoPro HERO 3 jest 30% mniejsza, lżejsza i 25% bardziej skuteczna niż jej dwie wcześniejsze poprzedniczki.

aparat fotograficzny

Autor: yb putro
Źródło: http://www.flickr.com
Umożliwia nagrywanie w najwyższym stopniu nieuchwytnych momentów z życia z fachową jakością HD 1080p z prędkością 30 fps. Posiada czujnik o rozdzielczości 5Mpix, a jej obudowa jest wodoodporna do 40m. Zminimalizowana dystorsja, 6 możliwościami soczewek atmosferycznych w zestawieniu z sposobnością doboru ultra wielkiego, średniego czy też wąskiego pola widzenia kamery, zapewnia więcej możliwości uchwycenie każdej perspektywy w zakresie widzenia. Wodoszczelna obudowa z płaskim obiektywem dostarcza doskonałą ostrość obrazu nad czy też pod wodą, gwarantująca jedno z najbardziej zaawansowanych i trwałych utrwalań w szerokiej jakości filmu w kamerze. System audio w kamerze sprawnie wychwytuje naturalne dźwięki głosu oraz muzyki o różnym natężeniu. Polepszona została idealna redukcja szumu wiatru. Kamerę można montować na nadgarstek bądź kask podczas wyczynów ekstremalnych.