Jakie zalety mają telebimy stosowanych bardzo chętnie w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta są pełne reklam, widać je praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, bilboardy czy plakaty stały się tak powszechne, że wiele osób już ich po prostu nie zauważa. Ostatnio zaczęła się pojawiać nowa możliwość na reklamowym rynku, dająca dużo więcej możliwości niż tradycyjne nośniki, a są nią telebimy.

telebim promocyjny

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Popularność ich bierze się z paru rzeczy. Największym plusem nowoczesnych telebimów jest fakt, że będą one pozwalań na w zasadzie nieograniczone możliwości sterowania wyświetlaną treścią. Tradycyjna reklama umieszczana jest na pewien okres czasu, w trakcie jakiego ciężko ją zmienić. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, wyświetlać na nim można reklamy przez dowolny czas, a zmiana będzie się ograniczać tylko do wgrania nowego filmu do urządzenia – Medas-Media. Daje to wprost nieograniczone możliwości projektantom, a równocześnie w ogromnym stopniu zwiększa skuteczność. Obrazy statyczne są najczęściej omijane bez żadnego odzewu, ale ruszające się znacznie częściej przyciągają wzrok konsumentów.

Telebimy zaczynają opanowywać współcześnie coraz pokaźniejszy obszar wizualnej reklamy, a ich popularność przede wszystkim będzie wynikać z ich naprawdę ogromnych możliwości. Posiadają one modułową budowę, więc bardzo łatwo można je zestawiać w różnych wymiarach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to docelowy telebim może mieć nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni – często można takie zobaczyć w czasie dużych imprez sportowych czy kulturalnych.

telebimy

Autor: Randy
Źródło: http://www.flickr.com
Są odporne na warunki atmosferyczne, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od oświetlenia. Nie będzie miało znaczenia, czy jest jasno czy ciemno, za każdym razem telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Jest to efektem z ich budowy która jest oparta na wydajnych diodach. Nie tylko emitują one mocny strumień światła, lecz także zużywają niewiele prądu, więc w każdym z modułów działa nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy punkt złożony jest z trzech diod, to znaczy niebieskiej, czerwonej i zielonej, dzięki sterowaniu natężeniem ich świecenia otrzymuje się barwę jego światła.