Czym cechują się nowe i niezwykle ciekawe mieszkania na wrocławskim Psim Polu na osiedlu o nazwie Olimpia Port?

Wrocław to piękne wielowiekowe miasto, jakie widnieje w atlasach prawie od początków funkcjonowania kraju ojczystego. Kiedyś było nazywane jako miasteczko 100 mostków, chociaż przed II-gą wojną światową było ich ponad trzysta.

Zabytkowy Rynek, słynne wrocławskie ZOO, Plac Grunwaldzki, czy piękne wrocławskie parki to wyłącznie kilka z pretekstów, dla których należałoby zamieszkać w tym mieście.
olimpia port

Autor: Andrew Magill
Źródło: http://www.flickr.com

A gdzie konkretnie? Najwłaściwiej na nowo oddanym do użytku osiedlu pod nazwą Olimpia Port, jakie usytuowane jest w regionie Swojczycach. To bardzo piękna okolica, ponieważ mieści się zaledwie kilka kilometrów od serca Wrocławia. Sama inwestycja mieszkaniowa o nazwie Olimpia Port to zrealizowana w drugiej połowie 2016 r. i jest złożona z 13 4 lub 5 poziomowych domów. Te natomiast posiadają precyzyjnie 352 piękne mieszkania, z jakich rozlega się piękny widok na Odrę. Warto też wspomnieć, iż wszystkie budowle w zespole Olimpia Port posiadają poziomy piwniczne. W nich także przewidziano miejsca parkingowe dla lokatorów Olimpia Port.
Osiedle Olimpia Port to idealne miejsce do zamieszkania ze swą familią, ponieważ zakupując jedno z proponowanych mieszkań, nabywca otrzymuje nie wyłącznie parę ścian, lecz bardzo wygodny punkt w niezwykle dobrej lokalizacji. W okolicy są przedszkola, markety oraz inne punkciki użyteczności miejskiej. Nie ma także żadnego kłopotu z połączeniami komunikacyjnymi z innymi częściami stolicy Dolnego Śląska.

Do Olimpia Port dociera parę kluczowych linii autobusowych i dwie tramwajowe. Miłośnicy uprawiania sportu także odnajdą tu nie lada atrakcję – jest to Ślęza. W pobliżu mieści się również klub rowerowy.