Etui na smartfony perfekcyjnym zabezpieczeniem

Telefony dotykowe są niezwykle czułe i jednocześnie mniej odporne na wszelkie uszkodzenia od tradycyjnych telefonów komórkowych. Jest to właśnie powód związany z bardzo ważną sprawą – kupnem odpowiedniego futerału na swojego smartfona.

To natomiast nie jest prostą sprawą.
sieci

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Telefony firmy Microsoft są niezwykle praktyczne. W ich funkcjach można znaleźć między innymi świetny aparat, dyktafon przydatny w wielu momentach czy dużą pojemność. Tym bardziej ważna jest jego ochrona, bowiem telefon zepsuty nie przyda się do żadnych obowiązków. Futerał Microsoft Lumia 640 to niezwykle ważna kwestia. Telefon ma – w przeciwieństwie do innych firm – ekran w postaci szkła, która jest bardzo czuła na wszelakie niebezpieczne chwile. W związku z tym etui to rzecz obowiązkowa dla właścicieli tegoż smartfona. Etui można zakupić w roli nakładki z materiałów silikonowych, na którym oferowane są różne obrazki. Oferowane są też modele case’ów, które można zamknąć przy pomocy magnesu, a ponadto – istnieje możliwość włożenia do niego kart oraz pieniędzy, ponieważ niektóre z nich mają kieszonki właśnie na ów obowiązkowe akcesorium każdego.
gra na komputerze

Autor: Chris_Parfitt
Źródło: http://www.flickr.com

Podobne parametry ma też jeden z telefonów Sony, który miał swoją premierę w pierwszej połowie trwającego 2016 roku. Sony Xperia E5 etui to wybór niezwykle szeroki dla posiadaczy tego telefonu.

Silikonowe etui, futerały z klapką czy również futerały w roli książki to tylko niektóre z modeli, które można posiadać na swój telefon. Niektóre z najnowocześniejszych etui mają także opcję usytuowania spersonalizowanego zdjęcia, dobranego indywidualnie dla każdego właściciela smartfona marki Sony.