Dodatki do komórki, jak je wybrać i na co zwracać uwagę?

Większość z nas posiada obecnie nowoczesne komórki. Współcześnie przy nabyciu dowolnej opcji abonamentowej w sieci komórkowej, można dostać nowy model za symboliczną złotówkę. Dlatego tak wielkim zainteresowaniem cieszą się wszelkiego typu gadżety do telefonów, jak: etui na komórkę, kompaktowa ładowarka, futerały, i wiele innych. Czym się kierować robiąc tego rodzaju sprawunki? Gdzie najsłuszniej zaopatrywać się w takie gadżety?

ogląd - sprzęt

Autor: Maciej Miąsik
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli mamy niezwykle drogi model telefonu, zapewne dodatki do niego również będą kosztowne, gdyż im mniejsze zapotrzebowanie tym większe ceny. Lecz jeśli straciliśmy już pełno pieniędzy na nasz sprzęt, nie uśmiecha nam się stracić drugie tyle na etui na komórkę. Odwiedź sklep Etuo Na szczęście jest na to rada. Obecnie mamy możliwość wyboru opakowań kompatybilnych do aparatów każdej firmy, jednak wykonywanych przez odmiennych producentów. Dzięki temu mamy szansę za ten sam gadżet zapłacić 10 razy mniej niż w salonie branżowym. Musimy wyłącznie mieć na względzie, że w poszczególnych modelach otwory na ładowarkę czy lampy aparatu są w odmiennym miejscu, z tego powodu słuszniej wszystko uprzednio zobaczyć, aby uniknąć niemiłej niespodzianki.

Jest sporo miejsc, w których można zakupić etui na komórkę, jednym z bardziej znanych jest na pewno sieć online. Zarówno licytacje internetowe, jak i portale branżowe pełne są futerałów w przeróżnych wzorach i formach, każdy znajdzie coś odpowiedniego. Niestety, ogromną wadą sprawunków w świecie online, jest brak możliwości obejrzenia produktu na własne oczy, czasem może to doprowadzić do zakupu niewłaściwego modelu. Oferta akcesoriów do telefonów Bowiem etui na komórkę nabywamy podobnie jak ciuchy – należy najpierw je przymierzyć. Dodatkowo, trzeba się liczyć z kosztem dostawy – która przy mniej kosztownych futerałach, często jest równy ich cenom. Poza tym, nie dostaniemy przedmiotu od reki, trzeba zaczekać na kuriera, nawet kilka dni, w zależności od wybranej metody. Z tego powodu, jeżeli nie jesteśmy za bardzo wymagający co do wzoru, warto kupić etui na na komórkę w lokalnych salonach. Tego typu punkty rozmieszczone są na wyspach w większości galerii handlowych. Wybór jest znacznie mniejszy, jednak kupujemy wszystko od ręki i możemy przymierzyć.

Zakup właściwego futerału jest szalenie ważny. Nie tylko poprawia on wygląd każdego modelu, który można przyozdobić w dowolnie wybrany deseń. Przede wszystkim jego zadaniem jest chronić naszą komórkę przed wszelkiego typu uszkodzeniami mechanicznymi.