z jakich powodów powinno się zakupić odpowiednie etui do swojej komórki, jaki jego rodzaj będzie najlepszy.

Po kupieniu nowego telefonu warto przypilnować tego, żeby jak najdłużej prezentował on dobry stan. Z tego też powodu jednym z podstawowych akcesoriów, o którym należy pomyśleć, jest porządne etui, jakie nie tylko dobrze ochroni urządzenie, ale także spowoduje, że będzie ono ładniej wyglądać.

wycieraczki do samochodu
materiały

Autor: Ian D. Keating
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór najróżniejszych etui jest teraz bardzo duży, więc nikt raczej nie będzie miał problemów z wyszukaniem najbardziej odpowiedniego. W sprzedaży znajdzie się pokrowce uniwersalne, pasujące do różnych modeli, jak też przeznaczone do konkretnych modeli aparatów. To drugie rozwiązanie o tyle się sprawdza, że etui Xiaomi Redmi note 3 jest precyzyjnie dopasowane do danego modelu, łącznie z otworami na słuchawki i mikrofon. Przy wyborze warto jednak zwrócić swoją uwagę na jakość tych akcesoriów, bo w przypadku zwłaszcza tych tańszych bywa z tym bardzo różnie.
Wikia

Autor: Andrea Aviado
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z istotniejszych rzeczy, na którą należy zwrócić uwagę kupując etui na telefon ASUS Zenfone Max ZC550KL, jest typ materiału, z którego zostało wykonane. Bardzo popularny jest silikon, który doskonale chroni tył oraz boki urządzenia przed upadkami i uderzeniami. Jednak wadą pokrowców wykonanych z tego materiału jest brak ochrony przedniej szybki, zaradzić temu można na przykład przyklejając jakąś folię.

Wielu klientów wybiera też etui zrobione z różnokolorowych tworzyw sztucznych, jeśli są odpowiednio wykonane to także będą się sprawdzały w czasie codziennego noszenia. Z kolei dla osób poszukujących elegancji ciekawą opcją może być skóra, urządzenia mające takie etui wyglądają naprawdę reprezentacyjnie.