Planujesz kupno mieszkania? Na początek sprawdź dewelopera

Plakaty i reklamy w mediach. Deweloperzy walczą o klientów i przekonują, iż to dokładnie ich inwestycja jest jedyna.
Z reguły magnesem przyciągającym osoby, które potrzebują nabyć nowe mieszkanie jest cena.

Przed dokonaniem transakcji należy jednak spraWDzić firmę, która stawia nasze wymarzone “M”. W jaki sposób wybrać dewelopera, ażeby nie żałować? Najpierw sprawdź Archicom opinie. Jak można scharakteryzować dobrego dewelopera, oraz co najważniejsze, jak możesz odnaleźć dobrego dewelopera? To jest bardzo dobre pytanie, jakie tak naprawdę rzadko zadają sobie nabywcy. Z reguły przy zakupie mieszkania kierują się ceną, a nie kryterium jakości dewelopera. To troszeczkę jak z autami. Nabycie niedrogiego to nie zawsze kupno dobrego.
internet

Autor: Muhammad Rafizeldi
Źródło: http://www.flickr.com
archicom opinie
Podstawa to wiarygodność, natomiast tą buduje się przez poprzednie inwestycje dewelopera. Dobrze jeśli deweloper stara się wyróżnić i uzyskuje wyróżnienia za solidność a także wysokie standardy obsługi . Dobrze także jeżeli deweloper przynależy do PZFD oraz wdraża standardy branżowe, które Związek dyktuje własnym członkom. Jeżeli mieszkanko kupowane jest na pierwotnym rynku to deweloper gra kluczową rolę jako strona transakcji. To dokładnie on kalkuluje przedmiot transakcji, kalkuluje cenę sprzedaży i własny dochód, wybiera wykonawców oraz jest rozliczany z wszelakich zapisów umowy z nabywcą.

Należy poświęcić trochę czasu na sprawdzenie dewelopera, zaznajomienie się z informacyjnym prospektem inwestycji, jaki obecnie narzuca deweloperska ustawa i zapytanie dotychczasowych klientów czy wszystko było ok..