W jaki sposób odnaleźć sprawdzonego dewelopera?

Stawiając na kupno nowiuteńkiego mieszkania, trzeba dobrze wybrać dewelopera.
Należy sprawdzić, w jaki sposób inwestor spełnia postanowienia nowej deweloperskiej ustawy, czy pomaga klientom z formalnościami powiązanymi z kredytowaniem i co może zaoferować oprócz samego mieszkania.

Od wyboru domku do odbioru kluczy wiedzie niejednokrotnie długa droga, stąd musimy po pierwsze uzbroić się w wytrwałość, zaś po drugie cierpliwie przeanalizować propozycje deweloperów. Dobrze będzie spytać, co wymarzone mieszkanie wliczone ma w cenę, a za co będzie trzeba dopłacić, zlecając roboty ekipie budowlanej.
Windows 7

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Lampy w stylu glamour, czarne

Autor: Nowodvorski Lighting
Źródło: Nowodvorski Lighting

Przy sprawdzaniu dewelopera, powinniśmy mieć na względzie jeszcze inne zagadnienia: pierwsza z nich tyczy się tego, w jaki sposób pomaga on swym klientom w staraniach o kredyt hipoteczny. Druga zaś tyczy się wyboru dewelopera, jaki troszczy się o swego mieszkańca nie tylko przed zakupem, lecz też po nim. Nabycie mieszkania jest to duży koszt, jaki przeważnie finansuje kredyt zaciągnięty na 30 lat. Dobrze także zwrócić uwagę na to, jak inwestor spełnia postanowienia deweloperskiej ustawy. Jej kluczowym celem jest podniesienie bezpieczeństwa finansowego osób kupujących mieszkania. Zanim ustawa deweloperska weszła w życie, niektórzy deweloperzy spełniali jej założenia, ażeby zyskać zaufanie klientów jak też zyskać tytuł kompetentnej firmy. Współcześnie owe założenia są standardem, jaki dyktuje litera prawa, stąd deweloperzy poszukują kolejnych atutów, aby wyróżnić się na rynku nieruchomości.

Jednymi z nich mogą być dla przykładu programy rabatowe a także system opieki posprzedażowej. Sprawdzonym deweloperem jest dla przykładu Archicom Wrocław opinie o tej firmie znajdziemy w necie.