Opieka nad maleństwem jest niebywale absorbująca, z tego powodu warto kupić przyrząd, który da nam możliwość słyszeć dziecko z każdego pokoju w mieszkaniu

Twierdzi się, że opieka nad niemowlakiem to praca na pełen etat. Trzeba je przecież często karmić i przewijać. Jednak, nawet gdy śpi, należy je doglądać.
Najczęściej gdy niemowlak śpi, jego mama może na kilka chwil również odpocząć lub zająć się kilkoma istotnymi kwestiami.

Nowa seria ultraszybkich dysków SSD

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Wyposażenie

Autor: OiMax
Źródło: http://www.flickr.com/
Może odrobinę posprzątać dom albo upichcić jedzenie. Jednak instynkt macierzyński każe jej, by co kilka minut zaglądać do pokoju dziecka. Pragnie spraWDzić czy wszystko u niego ok. Jeżeli dla przykładu mama jest w kuchni i gotuje posiłek, a dziecko śpi w odległej części domu, to może nie usłyszeć jego płaczu. Aby nie kursować zbyt często do pokoju i słuchać pod drzwiami, możemy po prostu nabyć urządzenie, które da nam możliwość słyszeń nawet oddech naszego szkraba. Elektryczna niania jest rewelacyjnym wynalazkiem. Jest lekka i dzięki temu możemy z nią chodzić po naszym domu. Możemy iść z nią do kuchni czy nawet do łazienki. Trzeba kupić takie urządzenie, które ma większy zasięg. Szczególnie przyda się to tym rodzicom, którzy mają dom. Istnieją również takie elektryczne nianie, które posiadają funkcję słyszenia dziecka, ale również mówienia do niego. Zalany łzami dzidziuś, gdy usłyszy głos mamy, pewnie się uspokoi i nie będzie czuł się zagrożony i opuszczony.

W tym czasie mama zdąży dotrzeć do pokoju z drugiej części mieszkania. To da jej możliwość, by zapanować na krótką chwilę nad płaczem dziecka. Nie będzie więc musiała rzucać wszystkiego, aby błyskawicznie do niego biec.