Poszukujesz fotografa na wesele? Sprawdź, na co zwrócić największą uwagę!

Ślub to oczywiście jeden z najładniejszych dni w życiu właściwie każdego z nas – chyba nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

A więc skoro tak, zazwyczaj pragniemy mieć z niego śliczne pamiątki, które pozwolą nam po latach wrócić do tych cudownych chwil – dlatego właśnie tak istotne jest, żeby wybrać odpowiedniego fotografa, który zrobi nam fantastyczne zdjęcia! Sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę przy jego wybieraniu.
Ile konkretnie fotografii potrzebujesz?
Naturalną kwestią jest zdecydowanie to, iż chcemy mieć jak najwięcej fotografii z tego ważnego dnia. Jeśli jednak zaczniesz przeglądać portfolia konkretnych fotografów, zaraz dostrzeżesz, że jakość niekoniecznie chadza w parze z ilością. Jeżeli fotograf obiecuje, że odda Ci przykładowo dwa tysiące fotografii z wesela, oznacza to praktycznie jedynie to, iż odda Ci niemal wszystkie zrobione przez siebie fotografie. Będzie ich niewątpliwie mnóstwo, jednak zwyczajnie niemożliwe jest, żeby wszystkie te fotografie zachwycały swoim kunsztem – będą to zwyczajnie normalne fotografie dokładnie identyczne jak te, które wykonałby Ci praktycznie każdy członek rodziny, gdybyś udostępniła mu aparat. Jeśli chcesz mieć naprawdę wyjątkowe fotografie, wtedy na pewno powinnaś postawić na jakość a nie na ilość.
image - firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowe atrakcje?
PQI

Autor: Western Digital
Źródło: Western Digital
gadżet

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Jeśli chcesz urozmaicić swoje zdjęcia, wtedy możesz zdecydować się także na wszelkiego typu udziwnienia.

Obecnie bardzo popularny jest dron, który zwykle pojawia się przed kościołem. Zdjęcia czy nawet krótki filmik wykonany przy pomocy takiego drona bez wątpliwości zachwycą wszystkich gości! Możesz również wykonać nietypową sesję plenerową.